Hakkımızda

"2020 yılında Türkiye’nin otomotiv.net’i olmak için yola çıktık...."

Türkiye’nin ilan ve alışverişte ilk adresi otomotiv.net, 2020 yılında BC Grup bünyesinde hayata geçirildi. Bir e-ticaret sitesi olmanın ötesinde, ülkemizde e-ticaretin doğuşundan bugüne olan sürecin de temsilcisi olan otomotiv.net, Türkiye’nin en büyük elektronik ticaret ve ilan platformlarından birisi olma özelliğini taşıyor.

Vasıta, Alışveriş, İş Makineleri & Sanayi, Yedek Parça-Aksesuar-Donanım & Tuning, Hizmetler, İş İlanları, olmak üzere toplam 5 kategoride hizmet veren otomotiv.net, kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak ürün ve servisleriyle de ulusal ve uluslararası arenada çok sayıda ödülün sahibi oldu.

otomotiv.net ayrıca İstanbul’daki genel merkezi sahiplex ile Türkiye’nin “Yeşil Ofis” seçilen ilk e-ticaret şirketi unvanına sahip.

İşine tutkuyla bağlı profesyonel insan kaynağı, güçlü teknolojik altyapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile otomotiv.net, kullanıcılarının hayatlarına dokunarak değer yaratmak, hayallerine ulaşmalarına aracılık etmek ve en iyi deneyimleri yaşatmak için tüm gücüyle çalışmaya devam ediyor.