Mağaza Açma Şartları

Vergi Mükellefi olan tüm kişi yada kurumlar, aşağıda ki şartnamelere uyulduğu sürece Otomotiv.Net 'te mağaza açabilir ve ilanlarını yayınlayabilirler. 

1.1 Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından onaylanmış Vergi mükellefiyet belgesine sahip olunması gerekir. Vergi dairenizden temin etmiş olduğunuz vergi levhasını mükellefiyet durumunuzun geçerli olup olmadığı hakkında sorgulama yapılması için Otomotiv.Net sizden talep etme hakkına sahiptir. Bu hususta vergi levhasının ibrazı yapılmadan Otomotiv.Net Yönetimi mağaza üyeliğinizi onaylamama hakkına sahiptir.

1.2  Başvuru yapan şahıs işletmesi sahibinin yada başvuru yapan kurumun kurucusu yada imza yetkisi olan bireyin kimlik fotokopisinin ibrazi zorunludur. ( Kurumsal firmalarda, kişinin orda çalıştığına dair onaylı ve imzalı belgesi sunulması mecburidir . Amaç, başvurulan kurumun haklarını korumak içindir. )

1.3 Şahıs yada kurumun vergi levhasında yazan adrese ait son 2 aylık elektrik, su yada sabit telefon faturası ibrazı istenir.

2.1 Otomotiv.Net web sitesi, sadece " otomotiv ve motorlu araçlar sektörü " ile alakalıdır. Otomotiv ve motorlu araçlar dışında farklı bir sektörden gelen ( Örnek; emlak, giyim, ayakkabı, tekstil, ev gereçleri vb. ) mağaza talepleri olumsuz olarak sonuçlanıcaktır.

2.2 Sektörümüz otomotiv üzerine olduğundan; alım/satım firmaları, otomotiv ve diğer motorlu taşıtların yedek parçacıları, otomotiv ve diğer motorulu taşıtların aksesuarları, otomotiv sektörü üzerine hizmet veren firmaların vereceği iş ilanları, rent a car ve filo hizmetleri, otomotiv ve diğer motorlu taşıtların tamirat ve tadilat işleriyle uğraşan kişi ve kurumların mağaza başvuru talepleri dikkate alınacaktır.